0370 415 50 50
EN
GRUP ŞİRKETLERİ

ÇAYIROVA
♦ 1978 yılında YÜCEL GRUBU bünyesine katılan ÇAYIROVA BORU, Gebze Osmangazi'de 100 bin m2 açık ve 50 bin m2'lik kapalı alanda yıllık 300 bin ton üretim kapasitesi ile grubun 30 yılı aşkın çelik boru üretim tecrübesine sahiptir.
 
♦ 3/8”-12 3 / 4 'e kadar geniş üretim yelpazesi içinde "siyah" ve "galvanizli su boruları", "kazan boruları", "doğal gaz boruları", "iskele boruları", "petrol borular"ı ve "boru profilleri" en son teknoloji uygulanarak tecrübeli ve eğitimli kadro ile üretilmektedir.
 
♦ Dünya standartlarında üretilen mamullerimizin büyük bölümü ihraç edilmektedir. Firmamiz, Alman galvaniz boruları normu uygunluk belgesi "DVGW" Amerikan Petrol Boruları uygunluk belgesi "API" ve Türk Standartlari uygunluk belgesi "TSE" ne sahiptir. Kalite sistemimiz dünyanın en saygın ve güvenilir denetim kuruluşlarından biri olan "TÜV" tarafından "ISO 9001" kalite güvence belgesi ile tescil edilmiştir. Müşteri ihtiyacı ve memnuniyetini prensip edinen firmamiz kaliteden ödün vermeyen üretimi ve satış sonrasi hizmetleri ile sayın müşterilerimizin emrindedir.
 
♦ 2000 'li yıllara bizleri taşıyan ilkelerimiz, markamızı kalitemizin güvencesi yapmıştır.